دکتر بهمن محمدی

تغذیه و رژیم درمانی


سخن روز

نظرات رژیم گیرندگان

تماس با ما

هشدار

نظرات رژیم گیرندگان

آنچه كه ملاحظه ميكنيد گوشه­اي از نظرات مراجعه كنندگان در مورد رژيم غذايي سلامتي و تناسب اندام ميباشد. لازم به ذكر است كه بنابر عرف پزشكي از آوردن نام كامل مراجعين ( مگر به درخواست خود آنان ) خودداري شده است .

من حدود 18 كيلو وزن كم كردهام . قبلا رژيم ديگري گرفته بودم كه مرا كاملا ضعيف كرده بود و ريزش موي شديد پيدا كرده بودم ولي با رژيم شما هيچ مشكلي برايم ايجاد نشد. حتي كمتر ميخورم و كاملا سير ميشوم .

آ . رحماني - شماره پرونده : 837

من هشتاد درصد از رژيم شما را رعايت كردم و واقعا وزن كم كردم . از زحمات شما كمال تشكر را دارم .

غ . خسروي - شماره پرونده : 2750

اين رژيم در درمان چاقي ام بسيار موثر بوده است . قند خون من 300 بوده اما پس از يك ماه از اجراي رژيم به 150 رسيده است .

ف . صيادي - شماره پرونده : 2595

رژيم غذايي ام عالي و از نظر اقتصادي آسان و در حد بودجه است . خيلي راضي هستم . ف . ملكي - شماره پرونده : 773

اين رژيم غذايي براي افراد پر خوراك بسيار مناسب است و آنها را سير ميكند اما با كمال تعجب وزن را پايين ميآورد . تنوع غذايي باعث ميشود كه از رژيم خسته نشويم و هر روز آن را مانند يك برنامه غذايي اجرا كنيم بدون آنكه احساس كنيم رژيم داريم . من 36 کیلوگرم کاهش وزن داشته ام .

ز . م - شماره پرونده : 7948

من 26 كيلوگرم وزن کم کردم و در حال حاضر 54 كيلو هستم . از رژيم غذايي ام خيلي راضي بودم. قبلا سوزش معده داشتم اما با اين رژيم مشكلم برطرف شد و در مدت 6 ماه به وزن ايده آل خود رسيدم .

الف . م - شماره پرونده : 8306

در حال حاضر 59 كيلو هستم . خيلي از رژيم غذايي ام راضي ام . هيچ نقطه ضعفي ندارد . همه نوع غذا دارد و هيچگونه فشاري به بدن نميآورد . در مدت 5 ماه حدود 25 كيلو وزن كم كردم و وزنم را با رژيم تثبيت كننده ثابت كردهام .

م . ص - شماره پرونده : 8795

در مدت 4 ماه 25 كيلو وزن كم كردهام . مزيتي كه اين رژيم دارد متنوع بودن غذاهاست و اينكه براي خانواده هم از همين غذاها درست ميكنيم. به دوستانم آقاي دكتر را معرفي كردهام .

الف . ك - شماره پرونده : 7933

از آغاز رژيم تا الآن حدود 5 ماه ميگذرد و من با اجراي رژيم احساس جواني و طراوت بيشتري ميكنم. و دچار عوارضي همچون خرابي پوست ، ريزش موها و ناراحتي عصبي كه معمولا با رژيم گرفتن بوجود ميآيد نشدهام. به نظر من اين رژيم غذايي كامل است .

ش . ش - كاهش وزن : 24 كيلوگرم

رژيم خيلي خوبي بود كه با همه موقعيتها سازگاري داشت و در همه جا قابل اجرا بود . من كاملا سير ميشدم .

ه. ف - شماره پرونده : 3280

با توجه به وجود همه مواد غذايي در اين برنامه، رژيم خوبي است كه در عين اين كه مقدار غذاها كافي است اما وزنم را پايين آورده است. براي من خيلي عجيب است در حاليكه در دوران شير دهي هستم اما مقدار شيرم حتي از سابق هم بيشتر شده است .

ل . خ - شماره پرونده : 3167

در حال حاضر 70 كيلو وزن دارم . اين رژيم اصلا گرسنگي ندارد. 29 كيلو وزن كم كردهام بي آنكه پوستم خراب شود و اين براي من بسيار مهم است .

آ. س - شماره پرونده : 10875

اصلآ گرسنگی نداشتم و به هیچ مشکلی برنخوردم و وضعیت جسمانیم نیز بهتر شد و شاداب تر شدم. امتیازات این رژیم نسبت به رژیمهای دیگر این بود که راحت تر بود و بهتر می شد به آن عمل کرد و اینکه بعد از رسیدن به وزن دلخواه تثبیت شدم . این رژیم بسیار متنوع و خوب بود و در مجموع 25 کیلوگرم وزنم کاهش یافت . دوستان زیادی را برای گرفتن رژیم تشویق کردم .

م . س- شماره پرونده : 13421

اصلا این رژیم سخت نبود و گرسنگی نداشتم . در رژیم های قبلی بعضی مواد غذایی از جمله مواد قندی و چربیها کاملا از برنامه غذایی من حذف شده بود و من نهایتا 2 تا 3 ماه میتوانستم آنها را اجرا کنم و بعد از آن دچار مشکل می شدم . این رژیم خیلی خوب و راحت بود و نسبت به رژیم های دیگر تمام مواد غذایی و ویتامین ها را در اختیار من قرار می داد . من تاکنون 26 کیلوگرم کم کرده ام و هم اکنون رژیم را ادامه می دهم .

ط . کریم زاده- شماره پرونده : 16721

این رژیم اراده من را قوی کرد و بسیار راحت بود . قبل از رژیم 110 کیلو بودم ولی حالا 84 کیلو هستم . هنوز در رژیم هستم . بسیار راحت وزن کم می کنم . در هر جلسه بین 6 تا 7 کیلو وزن کم می کنم . حالت تهوع شدیدی که در رژیم های دیگر داشتم در این رژیم اصلا ندارم .

شراره ش- شماره پرونده : 16608

امتیازاتی که این رژیم برای من داشت لاغری ، بهبود سلامتی ،کم شدن تنگی نفس ، افزایش اراده و اعتماد به نفس بود . من هیچ وقت فکر نمی کردم به این امتیازات دست پیدا کنم. بیست سال احساس جوانی می کنم . بستگان نزدیک مثل همسر ، پسر دخترم نیز به آقای دکتر مراجعه کرده اند . در مدت 5 ماه 27کیلو کاهش وزن داشتم . رژیم بسیار خوب و کاملی بود اصلا احساس گرسنگی نمی کردم و ریزش مو نداشتم .

مانده علی محمدی- شماره پرونده : 15530

این رژیم بسیار کم خرج و آسان بود . هیچ مشکلی نه از نظر جسمی و نه از نظر پخت غذا نداشتم . اراده و همت من نیز در این رژیم بسیار به من کمک کرد . دوستانم را نیز به گرفتن رژیم تشویق کرده ام . تاکنون 25 کیلو کم کرده و فعلا در حال استراحت بین رژیم هستم . پ . دانشور- شماره پرونده : 14672

در مدت سه ماه 25 كيلو وزن كم كردهام بدون آنكه برايم هيچگونه عارضه اي داشته باشد . در حقيقت اين يك رژيم نيست بلكه يك برنامه غذايي كامل است . از شما بسيار سپاسگزارم .

ع .ك - شماره پرونده 8800

نكته : كاهش وزن ايشان سريع بوده كه بايد مقدار غذاي خود را افزايش دهند تا از سرعت كاهش وزن كاسته شود .

رژیم بسیار عالی و خوبی بود بدون احساس گرسنگی . پخت غذاها بسیار آسان بود . اولین بار بود که رژیم می گرفتم و در این رژیم به هیچ مشکلی بر نخوردم . همه نوع غذایی داشت و محدودیتی نداشتم . همه چیز به مقدار و به موقع بود و 30 کیلو وزن کم کردم .

ز . ا - شماره پرونده : 13635

رژیم برایم راحت بود و خیلی خوب وزن کم کردم . مشکلی در حین رژیم برایم پیش نیامد . پخت غذاها آسان و هزینه آن کم بود . بسیار از رژیم راضی هستم . حتی مواقعی که رژیم ندارم می دانم چه غذاهایی و به چه مقدار بخورم. 26 کیلوگرم وزن کم کرده ام .

ک . روحانی- شماره پرونده : 15640

رژیم بسیار عالی بود .گرسنه نمیشدم . اول کمی اجرای آن برایم مشکل بود . امتیازاتی که این رژیم دارد تنوع زیاد غذاها و سالم بودن آن است . من 30 کیلوگرم وزن کم کردم .

ش . عظیمی- شماره پرونده : 15605

در اين رژيم در عين حال كه اضافه وزن از بين ميرود هيچگونه محدوديت غذايي وجود ندارد . من مجبور نيستم غذايي متفاوت با بقيه بخورم و به علاوه دچار عوارضي مثل خرابي پوست و ريزش موها نشدهام و از لحاظ روحي مشكلي پيدا نكردهام.

الف . يزد خواستي - شماره پرونده : 3121

برای دیدن بقیه نظرات رژیم گیرندگان به کتاب درمان چاقی یکباربرای همیشه مراجعه کنید.آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شریعتی ، مجتمع فراز ، طبقه پنجم ، واحد 502
تلفن : 36282727 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

سمانه [ 1393-11-06 ]
سلام وخسته نباشید ,میشه کتابتونو واسه لاغر شدن اسمشو تو سایت بزارین یا خود کتابو که بشه دانلود کرد. ممنون

یه بنده خدا [ 1392-11-28 ]
آقا تو قسمت جدول تشخیص اضافه وزن غلط املایی داری خط چهارم نوشتی MBI در حالی که باید بنویسی BMI برو درستش کن زود

محسن [ 1391-08-03 ]
خیلی رژیم دکتر مفید بود منکه به سختی وزن کم میکردم خیلی راحت در عرض4ماه14کیلو وزن کم کردمولی یه نکته قابل توجه این بود که خیلی راحت دوباره 10کیلو پساز اتمام ر ژیم تثبیت اونم در ظرف 4ماه دوباره وزنم زیاد شد.

میترا بهار [ 1391-06-20 ]
سلام بنده متوجه نشدم چطور برای استفاده از رژیم غذایی شما اقدام کنم.

somayeh [ 1390-09-06 ]
با سلام میخواستم بدونم در ورزشهای صورت با انگشتان باید پلک پایین را به سمت بالا کشید یا خود عضله را به سمت بالا کشید ؟ با تشکر

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
خوراک هافصل هشتممحاسبه وزن ایده آلمقدمهپلوهاخورش هافصل یازدهمآشنایی با مطبمقدمهآنچه باید در مورد لاغری بداستان های جالبفصل پنجممقدمهآیا می دانید کهروانشناسی رنگ چشم های خوفصل پنجممقدمهآیا می دانید کهروش نوین ماساژ صورتفصل اولمقدمهآگاهی های لازم در مورد صوروش های جذب دیگرانفصل اولماسک موز با شیرین بیانافسردگی زمستانی چیست ؟انرژی دهنده صورتروش تثبیت وزنفصل اولماسک ژله ای ختمیایا می دانید؟رژيم غذایی سلامتی و تناسفصل دهمماسک تقویت کننده لیمو تربالا بردن پیشانیرژیم های غذاییفصل دهمماسک تقویت کننده غنچه گل بخش های سایتزمین و انسانفصل دومماسک سیب با شیربرنامه 15 روزه برای افزایزندگینامه 1فصل دومماسک شفا بخش با ترشکبرای14 روزه برای کاهش وزن زندگینامه 2فصل دومماسک شفاف کننده مریم گلیبزرگ کردن گونه هاسوپ هافصل دومماسک عسل با تمشکتـاثـيـر تـغـذيـه بـر تـسالاد هافصل دومنمونه ای از رژیم غذایی سلتهیه کتابساندویچ هافصل دوازدهمچهار نکته برای جلوگيری اتونیک آب پرتقالسایر غذاهافصل سومچگونه لاغری را درمان كنيتونیک بهDVD آموزش درمان چاقیشيوه صحیح غذا خوردنفصل سومچگونه مي توان پس از درمانتونیک رازک جهت رفع افتادفهرست مطالبشگردهای آشپزی رژیمیفصل سومچگونه در ورزش ها موفق باشتوضیحی کوتاه درباره آشپزفهرست مطالبعوامل موثر در لاغريفصل سیزدهمنظرات رژیم گیرندگانتست اضطرابفهرست مطالبمقا لات دکتر بهمن محمدیفصل ششمورزش شماره 1تست تعیین میزان جذابیت زفهرست مطالبمقالاتفصل ششمورزش صورت چه هست؟تست روانشناسیفهرست مطالبمطالب خواندنیقوی کردن پلک پایینی چشموزن ايده آل چيست ؟تست روانشناسی 2فهرست مطالبمعرفی کتابلوسیون لیمو ترشکرم لیمو ترشتست روانشناسی 3فهرست مطالبپاسخ به سوالات رژیم گیرنلوسیون مریم گلیکرم مرطوب کننده ختمیتست سلامت روحیفصل نهماخبار سلامتیلوسیون گل همیشه بهارکرم پرتقال با روغن هسته اتست شخصیت شناسی خوشبین هفصل نهمتندرستی و زیباییلوسیون پنیرککرم آفتابگردان با عسلجداول و توصيه‌هاي ضروریفصل چهارمتغذیه وسلامتیلوسیون خیارکرم تجدید کننده پوست رازجداول و توصیه های ضروریفصل چهارمدرباره مالوسیون طراوت بخش نعناعکرم جوان کننده هویججداول و توصیه های ضروریفصل چهاردهمصفحه اصلیلیست بیشترین درخواست ها کرم جوانه گندمجداول و توصیه های ضروریفصل هفتمسوالات پزشکیلطیفه های ریزه میزهکرم شب ضد چروکحکایتفصل هفتمپیامهای کاربرانمقدمهکرم ضد افتادگی پوست آنانخلاصه ای درباره چاقی و اضفصل هشتمسایتهای دیگرمقدمهپلوها